ההון האנושי

מבנים טכנולוגיים קובעים אמות מידה מקצועיות גבוהות.
אנשי החברה בעלי ניסיון רב שנים בתחומי האחזקה והטכנולוגיה המתקדמת
אנו מקפידים על תקפות רישיונות, הכשרה, לימוד והשתלמויות בכדי לספק את
השירות המקצועי והאיכותי ללקוחותינו.
קרא עוד

תחזוקה


ניהול אחזקה טוב הוא כמו ניהול השקעות. בטווח הקצר משקיעים יותר כסף אבל בסופו של דבר זה עוזר לשמור על ההשקעה לטווח ארוך. כחברה צעירה ודינאמית, שיר ניהול מבנים בע"מ מתאימה את עצמה לצרכים המשתנים בתחום תחזוקת המבנים, מתמחה ומתמקצעת בתחומים הנדרשים בזמינות וביעילות.


חניונים מעליות בריכות
חניונים מעליות בריכות
חניונים במגדלים המכילים 3 עד 5 קומות מתחת לאדמה מצוידים במערכות טכנולוגיות רבות: מערכות אוורור מתוחכמות המחוברות לגלאי עשן ופיח. מערכות שליטה ובקרה לכניסות ולמערכות התאורה. פיקוח ואחזקה למערכות אלו דורש מיומנות ומקצועיות רבה. חברת שיר מקפידה על מתן שירות תחזוקה מונעת במערכות החניון כבכל מערכות הבית על מנת להבטיח פעילות תקינה של שגרת החיים. חוקי העבודה במדינת ישראל מתירים ביקורות וטיפול במעליות לחברות המוסמכות לכך בלבד. חברת שיר מקיימת יחסי עבודה עם כל חברות המעליות המוסמכות ובעלות תו תקן במדינת ישראל. עובדי החברה ממונים על הפיקוח ועל הקשר עם חברת המעליות. חברת שיר אחראית לכך שכל הטיפולים והתיקונים יעשו על ידי הגורמים המוסמכים בלבד, במהירות וביעילות. תחזוקת בריכות הינה מקצוע בפני עצמו. כחלק ממדיניות החברה להתמקצע בכל תחומי האחזקה ולהוציא להכשרות מקצועיות את עובדי החברה מוציאה חברת שיר עובדים ללימודי תעודה בתחומים רבים. בחברה עובדים היום אנשים טכניים בעלי תעודה והסמכה לאחזקת בריכה. לחברה מספר בניינים בהם בריכות שחיה ובריכות נוי. חשיבות האחזקה הנכונה היא שעושה את ההבדל בין פנינה של איכות חיים לבין מפגע תברואתי.


חדרי‭ ‬כושר‭ חדרי‭ ‬אירועים‭ ‬ומשחקיות שערים
חדרי‭ ‬כושר‭ חדרי‭ ‬אירועים‭ ‬ומשחקיות שערים
תפיסת החיים המודרנית המתגשמת במגורים במגדלי יוקרה דואגת גם לתרבות הפנאי של דיירי הבית. חדרי כושר תופסים היום פינה נרחבת מאוד בתרבות הפנאי וברבים ממגדלי היוקרה ממוקמים חדרים אלו. הפעלת חדרי כושר מצריכה הדרכה והשגחה וכן ביטוח מתאים. בדיקת בטיחות ותקינות של המכשירים ודרישות ניקיון מיוחדות. חברת שיר מספקת את כל השירות הנלווה להפעלת חדרי הכושר לרבות התקשרות עם מדריכי כושר במידת הצורך טיפול מול הגורמים המקצועיים המטפלים במכשירים וקשר מול חברות הביטוח למתן אישורים בהתאם לדרישות. הפעלת חדרי אירועים בבניינים תואמת את דרישות הדיירים והחלטות הועד. ישנם בניינים המפעילים חדרי אירועים כמשחקיות, ישנם בניינים המפעילים חדרים אלו לחוגים וישנם המפעילים אותם לאירועים פרטיים. חברת שיר מספקת את השירות לחדרים אלו על פי דרישות הבניין ועל פי הצורך. השירות כולל ניקיון תאום בין המשתמשים ותחזוקה שוטפת של המתקן והציוד. למגדלי מגורים בדרך כלל יש מספר כניסות. בנוסף לכניסה ראשית ישנם כניסות טכניות וכן כניסות לחניון ומימנו אל הבניין. אפשרות הפיקוח על כל הכניסות מצריכה כוח אדם רב שאינו נמצא בבניין בדרך כלל עקב אילוצי תקציב. חברת שיר מעניקה יעוץ וסיוע בהתקנת מערכות כניסה מתוחכמות. חיבור השערים והכניסות למערכות הטלוויזיה המצויות בבניין. חברת שיר מספקת אחזקה מונעת וטיפול שגרתי במערכות הכניסה ובשערים.