שירות הדגל

החברה חרטה על דיגלה את נושא מתן השרות האישי והמקצועי.
אנשי החברה בעלי ניסיון רב שנים בתחומי האחזקה והטכנולוגיה המתקדמת,
הימצאותנו המתמידה בשטח והקשר הקרוב בין נציגי החברה ללקוחות מאפשר
מתן יחס אישי נכון ומהיר לכל בעיה.
קרא עוד

השירות שלנו


אנו מאמינים שנמשיך בדרך זו שהתווינו, דרך של עשייה ומקצוענות ללא פשרות:
שירות מקצועי מיומן ואיכותי. יחס אדיב ואישי לכל בניין ולכל דייר. רצינות ואמינות.
מנגנון יעיל ושקיפות תקציבית. מבטיחים ללקוח טיפול מסור וקפדני בכל עת ולכל צורך, קידום תהליכים ומתן פתרונות יעילים לבעיות שונות בתחום אחזקת המבנה.


ועדי בתים גינון וטיפוח נוף ניקיון
ועדי בתים גינון וטיפוח נוף ניקיון
ועד בית הינו קבוצה נבחרת מקרב דיירי הבניין. אנשים שהועד הינו פעילות נוספת מעבר לשעות העבודה והפנאי ולרוב גם אינם בעלי ידע טכני וניהולי. ניהול מגדל דירות כניהול כל מפעל אחר מצריך מיומנות וידע. במקום זה נכנסת חברת הניהול. חברת שיר מגדירה את נציגות הועד כגוף המחוקק והמחליט ואילו חברת הניהול היא הגוף המבצע. חלוקת תפקידים זו טובה ונכונה לבניין לדיירים וכמובן לנציגות הועד. במסגרת הניהול הכולל חברת שיר מספקת שרותי אחזקה גם לחצר הבית ולגינה. החברה עובדת עם מספר חברות גינון מקצועיות מהשורה הראשונה של הענף בארץ. החברה מספקת אחזקה שוטפת של הגינה דישון שתילת פרחים עונתיים אחזקת מערכות ההשקיה. שדרוג גינות על פי דרישה תוך שיתוף הועד בתכנון ובביצוע. החברה מתאימה לכל גינה את בעל המקצוע ודואגת לנהל ולפקח על עבודתו. הניקיון הוא כרטיס הביקור של הבית. התרשמות הראשונה והמפגש היומי של הדיירים ושל כל באי הבית הוא המפגש עם הניקיון. חברת שיר מעסיקה עובדי ניקיון מיומנים ומנוסים. הפיקוח על עובדי הניקיון הוא צמוד ברמה היומית, בחברה אנשים שתפקידם לנהל ולפקח על עבודת הניקיון באתרי החברה כל זאת כדי לשמור על איכות החיים של דיירי הבית. חברת שיר משתמשת בחומרי ניקוי איכותיים בעלי תו תקן ישראלי.


אבטחה וקבלה אב בית טיפוח פנים
אבטחה וקבלה אב בית טיפוח פנים
חברת שיר מספקת לבניינים על פי דרישה וצורך שרותי אבטחה. מאבטח בבנייני מגורים מעבר להיותו שומר הוא מנהל הקבלה ושרות הלקוחות של הבניין והדיירים. חברת שיר מקפידה על היות המאבטח בעל כישורים שירותיים ויחסים בין אישיים טובים. חברת שיר עובדת עם חברת אבטחה מקצועית בעלת כל האישורים הנדרשים על פי חוק במדינת ישראל. חברת שיר מפקחת באופן אישי על תשלום השכר ומתן כל התנאים והזכויות המגיעות לעובדים אלו על פי חוקי מדינת ישראל. אב הבית הוא הדמות המקשרת בין הבניין נציגות הועד והדיירים לבין חברת הניהול. לכל בניין בחברה יש אב בית המכיר היטב את הבניין ואת המערכות. במסגרת תפקידו לבצע פעילות אחזקה מונעת על פי תכנית עבודה מסודרת, טיפול בתקלות שבר, תאום מול קבלנים חיצוניים, פעילות מול גורמי חוץ וכמובן מתן מענה ופתרון בעיות של דירי הבית. כל אבות הבית בחברה הינם בעלי הכשרה ומיומנות לתפקיד. הניקיון, הגינון, הקפדה על הפרטים הקטנים והאסתטיקה ובדרך קבע מונעים נזקים עתידיים אשר עלולים לקרות למבנים וסבל מיותר מדיירי הבניינים או מהעובדים במוסדות ובעסקים. תחזוקת המבנים באופן מקצועי שומרת על ערכם ומאפשרת לדיירים ולעובדים ליהנות מחדרי קבלה, מסדרונות, מעליות ובכלל ממבנים יפים, מטופחים ונעימים.